10USY Bez kategorii giełda USDPLN waluty

Wybicie z kanału wzrostowego? Dolar / USDPLN

dnia
16 grudnia 2020

Ze względu na to, co dzieje się w ostatnich dniach na Dolarze, zmuszony byłem napisać natychmiast napisać i omówić tę sytuację.

Pisałem wcześniej, że spodziewam się umocnienia Dolara do Złotówki i na razie podtrzymuję tę tezę.

Ale, należy zwrócić uwagę na dzisiejsze zagranie, jesteśmy w dolnej części kanału wzrostowego, dzisiejsza sesja niejedną osobę zmyliła, wśród traderów mówi się, że jest to małe oszustwo. Na świeczkach w ramce, są to sesje dzienne widać, że knot świeczki wyskoczył w dół, natomiast na koniec sesji nie chce kontynuować umocnienia złotówki.

Jeżeli dzienny wykres zamknie się powyżej niebieskiej linii tego kanału, to nadal jesteśmy w trendzie wzrostowym, zamknięcie i utrzymanie się poniżej kanału spowoduje, że Dolar będzie spadał dalej…

Dodatkowym niezachęcającym do trzymania długich pozycji w Dolarze są cykle 6-letnie:

Tak czy owak, obserwujemy sytuację na bieżąco, będę ją omawiał.

Tagi
RELATED POSTS

LEAVE A COMMENT

Bartosz Sarnowski
Grudziadz, PL

Witajcie na moim Blogu Dżentelmena, nazywam się Bartek Sarnowski i robię wszystko aby być prawdziwym Dżentelmenem. Od kilkunastu lat związany jestem z rynkiem finansowym, głównie są to kredyty hipoteczne, inwestycje jak i szeroka tematyka związana z nieruchomościami. Chcę się z Wami dzielić swoją wiedzą w tych kwestiach, a czasami odpłynąć nieco dalej i rozważać na temat naszego jestestwa na naszym skromnym padole ziemskim ;) nieźle się zaczyna, sam się boję :)

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżaco? Wystarczy, że zapiszesz się do newslettera!