Bez kategorii Lifestyle

Testy PCR na COVID – prawda czy fejk ???

dnia
16 października 2020

Odkrywcą testów PCR był Pan Kary Mullis,

który w roku 1993 otrzymał Nagrodę Nobla w dziedzinie chemii.

Same testy polegają na replikacji DNA i RNA w celach badawczych, podczas tych badań miał niejednokrotnie stwierdzić, że ta metoda nigdy nie może być metodą diagnostyczną, ponieważ po wielokrotnej replikacji wyniki wydają się bardzo nieprecyzyjne.

Minęło kilka lat i kolejny gościu, co zwał się Christian Drosten wiele lat później, bo w 2014 roku także prowadził badania na testach PCR i potwierdził zdanie Pana Karrego, że metody tej nie można używać, ponieważ wielokrotna replikacja zamazuje wyniki.

Minęło trochę czasu i ten sam Pan Christian w 2020 roku, czyli dość niedawno, opatentował te same testy PCR – i dzisiaj okazuje się, że są jednak już dobre..

Warto się tutaj zastanowić dlaczego? To pozostawiam już, Wam…
Należy tutaj ndmienić, że WHO w tym samym roku potwierdziło, że badania są dobre i należy je stosować. Czy chodzi tylko o cash? A może o kontrolę nad wynikami testów w ramach swoich potrzeb?

Czy nie mieli innych rozwiązań? Pewnie nie.

Jak wiemy, testy wykonywane są z wymazu z nosa lub gardła, pobierane są z naszego organizmu resztki kodu DNA i na bazie tego wykonuje się replikację, czyli takie jakby zwielokrotnienie takiego wymazu.

Aby otrzymać wynik, to należy taki wymaz poddać tej replikacji 45-krotnie !!!

Przepraszam, czy Pan Mullis nie wspominał, że po 35-ciu replikacjach wynik jest niewiarygodny metodologicznie…
Dzisiaj wiemy już, że im bliżej 50 replikacji tym praktycznie niemożliwe jest prawidłowy wynik testów, a jednocześnie im większa ilość replikacji, tym bardziej jest pozytywny.

Podsumowanie:

Czyli jutro, jak ktoś będzie, potrzebował wynik pozytywny, to wystarczy zwielokrotnić ilość replikacji

i mamy zawsze wynik pozytywny na COVID…

Czy nadal wierzysz w testy PCR …..?

ps. wszystko to fakty, wystarczy je pozbierać w całość, zrobiłem to dla Was 🙂

Replikacja DNA − proces, w którym podwójna nić DNA (podwójna helisa) ulega skopiowaniu (proces samoodtwarzania się DNA
Podwójna helisa – model struktury DNA w postaci podwójnej helisy zaproponowany w 1953 przez Jamesa Watsona i Francisa Cricka, oparty na pracach Rosalindy Franklin, za który w 1962 roku zostali uhonorowani Nagrodą Nobla z dziedziny medycyny i fizjologii. Praca pt. „Molecular Structure of Nucleic Acids” została opublikowana 25 kwietnia 1953 w czasopiśmie Nature.

Tagi
RELATED POSTS
2 komentarze
 1. Odpowiedz

  xmc

  27 listopada 2020

  Przyjacill nie poznajmy w biedzie, tylko po tym jak znosza nasz wymarzony sukces. cyt. Paulo Coelho. Na zlecenie ITI ProSystems… czytal M. Skrobosz… 🙂

 2. Odpowiedz

  WWW.XMC.PL

  30 listopada 2020

  Nie chce pod koniec zycia stwierdzic, ze przezylam tylko jego dlugosc. Chce przezyc tez pelna jego szerokosc. – Diane Ackerman

LEAVE A COMMENT

Bartosz Sarnowski
Grudziadz, PL

Witajcie na moim Blogu Dżentelmena, nazywam się Bartek Sarnowski i robię wszystko aby być prawdziwym Dżentelmenem. Od kilkunastu lat związany jestem z rynkiem finansowym, głównie są to kredyty hipoteczne, inwestycje jak i szeroka tematyka związana z nieruchomościami. Chcę się z Wami dzielić swoją wiedzą w tych kwestiach, a czasami odpłynąć nieco dalej i rozważać na temat naszego jestestwa na naszym skromnym padole ziemskim ;) nieźle się zaczyna, sam się boję :)

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżaco? Wystarczy, że zapiszesz się do newslettera!