Lifestyle

— PROLOG —

dnia
20 września 2020

Bez wchodzenia na niepotrzebne nikomu kurtuazyjne wyżyny intelektualne, aczkolwiek zachowując się tak, jak na prawdziwego dżentelmena przystało, chciałbym po prostu zaprosić Was do poczytania i zapoznania się z moim blogiem.

Zamierzam na nim dzielić się swoją wiedzą i subiektywnym spojrzeniem na wiele problemów otaczającego nas świata. Dlatego proszę, abyście nie mieli do mnie pretensji, ponieważ prawdopodobnie będę się wielokrotnie mylił w swoich opiniach.

Wiadomo, że nie myli się ten, który nic nie robi, nie przejmujemy się tym. Mądry człowiek uczy się całe życie, najważniejsze chyba jest to, aby być tego świadomym i wyciągać odpowiednie wnioski. Dlatego też proszę Was, byście żywo uczestniczyli w tym co piszę i z góry dziękuję za wszystkie komentarze. Błagam, tylko aby wnosiły jakiś kontent, będę starał się to również czynić z całych sił, dlatego także Ciebie o to poproszę, niech ten blog wnosi coś pozytywnego do życia dla każdego. Aha, zapomniałbym jeszcze o dość ważnej delikatnej sprawie, otóż nazwa bloga skierowana jest, wydawać by się mogło tylko do mężczyzn, natomiast w rzeczywistości blog ten jest dla każdego, tak samo do płci pięknej, jak i tej brzydszej.

Zamierzam dzielić się soją wiedzą zdobytą przez ostatnie 36 lat, a zajmowałem się naprawdę różnymi rzeczami w tym czasie, począwszy od prac budowlanych za naszą zachodnią granicą, jeszcze w systemie Deutsche Marki, poprzez przygody na Bałkanach w ramach misji pokojowych, idąc dalej jako specjalista do spraw finansowych, gdzie znajduję się po dziś dzień. Mentalnie jestem albo może bardzo chciałbym być postacią zbliżoną do kobiety pracującej z czterdziestolatka, która żadnej pracy się nie boi. Mimo iż to postać fikcyjna, to nie poddaje się przeciwnościom losu i nie oglądając się za siebie, brnie z każdym dniem do przodu, jak i do Steve’a Jobsa, choć nie śmiem się nawet porównywać, natomiast była to postać faceta, który to dzięki swoim wizjom osiągnął olbrzymi sukces i stworzył jedną z największych firm na świecie.

Połączywszy te cechy w całość, będę dzielił się z Wami tym, co mam w swojej głowie, jednocześnie zapraszam do komentowania wpisów.

Witam Was na Blogu Dżentelmena !!!

Tagi
RELATED POSTS

LEAVE A COMMENT

Bartosz Sarnowski
Grudziadz, PL

Witajcie na moim Blogu Dżentelmena, nazywam się Bartek Sarnowski i robię wszystko aby być prawdziwym Dżentelmenem. Od kilkunastu lat związany jestem z rynkiem finansowym, głównie są to kredyty hipoteczne, inwestycje jak i szeroka tematyka związana z nieruchomościami. Chcę się z Wami dzielić swoją wiedzą w tych kwestiach, a czasami odpłynąć nieco dalej i rozważać na temat naszego jestestwa na naszym skromnym padole ziemskim ;) nieźle się zaczyna, sam się boję :)

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżaco? Wystarczy, że zapiszesz się do newslettera!